HAZİNE EVLER All Listings - All Listings - Fersun Koksoy - 00905428727720

Date : 3/22/2019

HAZİNE EVLER

Hazine Evler;  uzun yıllardır inşaat, gayrimenkul, satış-pazarlama ve insan üzerine oluşan tecrübelerin, Kıbrıs’ın Girne şehrinde, emlak alım, satım, yatırım ve danışmanlık alanına aktarılmasıyla doğan Kurumsal ve Profesyonel bir markadır.

Hazine Evler  Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesidir, Resmi niteliği olmayan  ve Birliğe üye olmayan emlakçılara güvenilmemesi gerektiğini bildirmek isteriz.

Firmamız; güçlü ve bilgili ekibi, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, hayatta paradan daha değerli şeylerin de olduğunu hissettiren anlayışı ile size her türlü emlak alım, satımında hizmet vermekten mutluluk duyar.

Hazine Evler olarak KKTC Emlak piyasasına kısa sürede iddialı bir giriş yaparak, etkin bir çevre ve geniş bir portföy ağına erişim sağladık, işimizi severek yapıyoruz , işimizin satılık ev, satılık arazi’den ziyade insan kazanmak olduğunun bilincindeyiz ve emin adımlarla ilerliyoruz.  Gün ve gün büyümenin haklı gururunu yaşıyoruz.

KKTC Emlak piyasasındaki yatırım fırsatlarının artması ve Büyük Emlak firmalarının yaptığı yüksek getirili projeleri  sayesinde yatırımcının yüzü gülmeye başladı. Kıbrıs Satılık ev fiyatları, uygun ödeme koşullarının sunulduğu Kıbrıs Emlak Projeleri ile birleştiğinde yatırımcı için vazgeçilmez bir fırsata dönüşüyor. Bu nedenle Kıbrıs Yurt içi ve Yurt Dışı yatırımcılar açısından gözde bir yatırım fırsatı haline geldi, Kıbrıs emlak sektöründeki bu hareketlenmeyi hem ülkemiz hem de sektörümüz açısından sevinçle karşılıyoruz.

LISTINGS

rss

HAZİNE EVLER : Some of the properties in our portfolio.

  • Flat FOR SALE Cyprus Girne
  • Villa FOR SALE Cyprus Girne

SEARCH PROPERTY

  • -

RECENT PROPERTIES

  • Flat FOR SALE Cyprus Girne
  • Villa FOR SALE Cyprus Girne

Contact Information

HAZİNE EVLER
Contact : 00905428727720 / Hazine Evler Real Estate Sehit Orhan Durusoy St. Neo Park Avm No :5 Kyrenia

Social Media